Styrelsen 2016
Classic Chevrolet Wingclub    c/o Ove Lindberg Vårfrukyrka - Viggeby 24 S-745 95 Enköping, Sweden. Tel: +46-70 660 61 26  e-mail: info@wingclub.se  
Övriga ansvarsposter
Protokoll och stadgar är i PDF-format. Har du ingen PDF-läsare kan du ladda ner en gratis här.
Hem Om klubben Bli medlem! På gång! Klubbshoppen Medlemsforum Bilder Bilhistoria Medlemstidningen Länkar Info från MHRF Gästbok
Ordförande: Ove Lindberg, Tel: 070-660 61 26, Mail: ove@wingclub.se Vice ordförande/träffsamordnare: Margita Larsson, Tel: 070-753 17 04, Mail: margita@wingclub.se Sekreterare: Anki Lindberg, Tel: 072-234 78 33, Mail: anki.l@wingclub.se Kassör: Mia Österholm, Tel: 073-620 14 77, Mail: mia@wingclub.se Ledamot: Lars-Erik Källström, Tel: 072-361 56 76, Mail: kallis@wingclub.se Ledamot: Micael Frykman, Mail: micael@wingclub.se Suppleant: Inge Bäcklin, Tel: 070-641 40 83, Mail: inge@wingclub.se Suppleant: Stefan Appelgren, Mail: stefan@wingclub.se  
Revisor: Anki Källström, Tel: 070-315 67 68, Mail: anki.k@wingclub.se Revisorssuppleant: Susanne Ståhlenberg, Mail: susanna@wingclub.se Valberedning: vakant Valberedning: vakant Hemsidan/ medlemsansvarig: Ove Lindberg, Tel: 070-660 61 26, Mail: ove@wingclub.se Tidningsansvarig: Pether Blixt, Tel: 070-359 97 25, Mail: pether@wingclub.se MHRF / besiktning: Lars-Erik Källström, Tel: 072-361 56 76, Mail: kallis@wingclub.se MHRF / besiktning: Inge Bäcklin, Tel: 070-641 40 83, Mail: inge@wingclub.se